Що таке Verified by Visa?


Verified by Visa

Конфіденційна інформація про номер Вашої картки, строк її дії, CVV2 / CVC2-коде передаються Вами на сервер системи електронних платежів ПриватБанку в зашифрованому вигляді. Для передачі даних використовується протокол SSL, тому безпека операцій повністю гарантована. Для того, щоб перевірити чи безпечне з'єднання, зверніть увагу на адресу сторінки, він починається з "https: //".

Verified by Visa - нова послуга, яка дозволяє Вам здійснювати покупки в режимі реального часу, забезпечуючи додаткову безпеку Ваших операцій. Використовуючи просту процедуру перевірки, Verified by Visa підтвердить Вашу особу під час здійснення Вами покупки в які беруть участь у цій програмі в Інтернет-магазинах.

Додатково до всіх інших переваг - Verified by Visa дуже проста у використанні. При здійсненні покупок в які беруть участь у цій програмі Інтернет-магазинах, автоматично з'являється діалогове вікно Verified By Visa. Вам необхідно лише ввести свій пароль, який ви отримаєте по SMS і підтвердити свою операцію. Ваша особистість буде підтверджена і покупка буде здійснена в режимі безпеки.


Webmoney Наш атестат Приймаємо карти Visa Приймаємо картки MasterCard

WMPAY - сервіс прийому платежів за послуги мобільного зв'язку МТС, Київстар, Lifecell, Vodafone, 3Моб, Інтертелеком, інтернет-провайдерів Домашній телеком, Воля, МТС Коннект, Домашній інтернет Київстар, Freshtel, Тріолан, Укртелеком, Maxnet, Airbites, телебачення Viasat, XtraTV, НТВ-Плюс Україна, телефонії Skype, Домашній телеком, онлайн-ігр Steam, World of Tanks, Warface, комунальні послуги та ін. за Webmoney. Купити кабель VAG COM для діагностики VW, Audi, Skoda. Черги на кордоні