Поповнення Webmoney за SMS

За допомогою даного сервісу ви з легкістю зможете поповнити ваш WM-гаманець. Для того, щоб поповнити вебмані за смс, вам потрібно - обрати вашого оператора і відправити sms c кодом і номером гаманця, який ви хочете поповнити на короткий номер. Всі операції в сервісі є миттєвими або довгостроковими, залежно від деяких положень встановлених в правилах.

Сервіс підтримує поповнення декількох типів титульних знаків webmoney, забезпечених різними активами і що зберігаються на відповідних електронних гаманцях:
WMR - еквівалент російських рублів (гаманець типу R),
WMZ - еквівалент доларів США (гаманець типу Z),
WMU - еквівалент української гривні (гаманець типу U),
WME - еквівалент євро (гаманець типу E).З усіх питань, що стосуються даного сервісу звертайтеся в технічну підтримку SMS-dengi в онлайн-чат або створіть запит через систему тікетів.

Webmoney Наш атестат Приймаємо карти Visa Приймаємо картки MasterCard

WMPAY - сервіс прийому платежів за послуги мобільного зв'язку МТС, Київстар, Lifecell, Vodafone, 3Моб, Інтертелеком, інтернет-провайдерів Домашній телеком, Воля, МТС Коннект, Домашній інтернет Київстар, Freshtel, Тріолан, Укртелеком, Maxnet, Airbites, телебачення Viasat, XtraTV, НТВ-Плюс Україна, телефонії Skype, Домашній телеком, онлайн-ігр Steam, World of Tanks, Warface, комунальні послуги та ін. за Webmoney. Купити кабель VAG COM для діагностики VW, Audi, Skoda. Черги на кордоні